Rockserwis.fm
Matecznik dźwięków niebanalnych
Przed chwilą
Za chwilę
Zaloguj się
O nas
Jak słuchać radia
Ramówka
Audycje
Ludzie
Co było grane
Podcasty
Gadżety
Wesprzyj nas
Wydarzenia
Koncerty
Recenzje
Relacje
Galerie

Audycje

Programy autorskie
3600 SeQUND
Prowadzący:
Michał Wilczyński
Mateusz Jagiełło
Emilia Ewa
Izabella Godzisz
środa 18:00-19:00
Anioł Czy Kobieta
Prowadzący:
Anna Kopeć
Marek Anioł
wtorek 19:00-20:00
Archetypy
Prowadzący:
Mike
Luka
piątek 18:00-19:00
Bilet Na Księżyc
Prowadzący:
Kasia Chachlowska
poniedziałek 18:00-19:00
Czartownia
Prowadzący:
Marek Anioł
Bogdan Dziewoński
czwartek 18:00-19:00
Czwartkowy Czart… i Anioł!
Prowadzący:
Marek Anioł
Bogdan Dziewoński
czwartek 19:00-21:00
Doctor, Doctor
Prowadzący:
Piotr Guzik
sobota 21:00-23:00
Epoka Żelaza
Prowadzący:
Julia Miodyńska
poniedziałek 19:00-21:00
Gruzobeton
Prowadzący:
Maciej Gołyźniak
sobota 19:00-20:00
Grysław
Prowadzący:
Ryszard Chojnowski
sobota 23:00-00:00
Jazzowa Odnowa
Prowadzący:
Seba Chosiński
środa 23:00-00:00
Klinika Dla Chorych Na Bluesa
Prowadzący:
Konrad Sikora
piątek 19:00-20:00
Kontrapunkt
Prowadzący:
Wiktor Janda
czwartek 21:00-23:00
Lepszy Punkt Słyszenia
Prowadzący:
Jakub "Bizon" Michalski
piątek 21:00-23:00
Mały Leksykon Wielkich Zespołów
Prowadzący:
Artur Chachlowski
środa 21:00-23:00
MROKI
Prowadzący:
Wiktor Janda
niedziela 23:00-00:00
Muzyczny Rollercoaster
Prowadzący:
Witold Żogała
niedziela 18:00-20:00
Muzyka Ucha Trzeciego
Prowadzący:
Henryk Palczewski
czwartek 23:00-00:00
Ocalić Od Zapomnienia
Prowadzący:
Sławek Ziemisławski
Jakub "Bizon" Michalski
wtorek 20:00-21:00
Oddam Płytę w Dobre Ręce
Prowadzący:
Piotr Kaczkowski
niedziela 21:00-23:00
Pejzaże Dźwiękiem Malowane
Prowadzący:
Piotr Kosiński
wtorek 21:00-23:00
Podziemna Scena z Lotu Ptaka
Prowadzący:
Igor Karkoszka
piątek 23:00-00:00
Radio F.L.O.Y.D.
Prowadzący:
Jakub "Bizon" Michalski
piątek 20:00-21:00
Rock Sterowany Napięciem
Prowadzący:
Michał Kirmuć
Baśnia
poniedziałek 21:00-23:00
Strefa Wilka
Prowadzący:
Michał "Amarok" Wojtas
Marta Wojtas
niedziela 20:00-21:00
Tu Miejsce Na Labirynt
Prowadzący:
Seba Chosiński
wtorek 23:00-00:00
Ukryta Cytadela
Prowadzący:
Michał Raś
środa 19:00-21:00
USA Czyli Upiorny Staruszek Adaś
Prowadzący:
Adam Wójcik
wtorek 18:00-19:00
Winylowy Czas Odnowy
Prowadzący:
Witold Andree
sobota 20:00-21:00
Sety autorskie
Pasma muzyczne

Używamy plików cookies w celu ułatwienia korzystania z naszej strony.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich wykorzystywanie.