Epoka Żelaza
22.06.2026 19:00
KOSMICZNY NOKTURN
W pierwszej letniej Epoce Żelaza zapraszam na spotkanie z płytowymi premierami. Posłuchamy między innymi heavymetalowego GRAVETY, LEX LEGION - stworzonego przez muzyków Kinga Diamonda - i STORMKEEP, który na nowo odkrywa uroki symfonicznego blacku.
Do usłyszenia!
