logo
matecznik dźwięków niebanalnych
Audycje
na antenie:
czwartek 21.00 – 23.00 prowadzi: Wiktor Janda
sobota 19.00 – 21.00 (powtórka) prowadzi: Wiktor Janda

Od eksperymentu po darkwave a pomiędzy nimi gatunki, zjawiska i artyści w przytłaczającej większości ignorowani przez mainstreamowe media.

Program zbudowany na kontrastach, zderzeniu najnowszych propozycji z nagraniami z ubiegłego wieku, operujący trudnymi dźwiękami ale też i przekazem łatwiejszym, wszystko z jednym wspólnym mianownikiem - niezwykła muzyka, którą warto lepiej poznać. Aha, od czasu do czasu do głosu dojdzie niepoprawny romantyzm prowadzącego...

prowadzący

Wiktor Janda
czwartek 21.00 – 23.00
sobota 19.00 – 21.00

archiwum audycji

Kontrapunkt wakacyjnie Wydanie 10
17.08.2017, czwartek, 21.00 - 23.00

Na początek coś dla fanów The Legendary Pink Dots i Skinny Puppy. Od najbliższego poniedziałku 21 sierpnia na antenie naszego radia albumem tygodnia będzie "The Brown Acid Caveat" grupy The Tear Garden.

tagi: WIKTOR JANDA / KONTRAPUNKT

KONTRAPUNKT WAKACYJNIE WYDANIE 8
10.08.2017, czwartek, 21.00 - 23.00

Tym razem w pierwszej części programu wybierzemy się na chwilę do Paryża, by tam porównać ze sobą dwa francuskie spojrzenia na muzykę neoklasyczną.


tagi: WIKTOR JANDA / KONTRAPUNKT

...

patronaty



partnerzy